Esenyurt Ev Temizligi Şirketi

Ev Temizlik Şirketleri Esenyurt 

Esenyurt Ev Temizligi Şirketi; Karbeyaz temizlik, ev temizliğin’de amacımız temiz ve hijyenik bir Ortam sağlamaktır. Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleşmektedir. Örneğin haftada 1 kere temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az oluşmakta, periyodik temizlendiği için ev daha hijyenik kalmaktadır. Esenyurt’da Ev temizliği şirketi, Karbeyaz Ev Temizligi Firması Esenyurt genelinde tüm mahallelerde Ev Temizligi Hizmeti vermektedir.

 

 

 

 

 

 

Esenyurt Ev Temizligi Şirketleri
Esenyurt Ev Temizligi Şirketi

Esenyurt Ev Temizligi Şirketi

 

Esenyurt Ev Temizligi Şirketi olarak

 Camların içli dışlı silinmesi, pencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması.

Tüm mobilya, dolap ve elektronik eşyaların temizliği. Balkon, teras, kiler ve ardiye alanlarının zeminlerinin yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilmesi. Parke, marley, mermer, fayans ve taş zeminlerin zemin türüne göre yıkanması veya silinmesi. Son olarak daire içerisine dezenfekte kimyasalı uygulanması. Ev temizliği firmaları arasında bizi farklı yapan özelliğimiz müşterilerimiz memnuniyetinde devamlılık sağlamamızdır.

Esenyurt ev temizliği şirketi
Esenyurt ev temizliği firması

Esenyurt Ev Temizligi Şirketi olarak mutfak temizliğine özel önem vermekteyiz. Evin en temiz olaması gerek alandır. Mutfak dolaplarının kapakları, üst kısmı ve ocaklar özenle silinir. Müşterinin talebine göre dolapların içindeki malzemeler boşaltılır, yıkanır ve tekrar yerine yerleştirilir. Mutfak tezgahı son kez temizlenerek evin zemin temizliği için ekipmanlar hazırlanır. Fayanslı zeminler için çamaşır sulu ekipmanla parke yüzeyler için ahşap temizleyici maddelerin olduğu ekipmanlar kullanılarak evin tamamının zemini temizlenir. Balkonlar var ise son kontrolleri yapılır.

Esenyurt ev temizliği şirketi işleri; Esenyurt ev temizliği, Esenyurt ev temizlik şirketi, Esenyurt daire temizliği, Esenyurt konut temizliği, Esenyurt  inşaat sonrası ev temizliği, Esenyurt  tadilat sonrası ev temizliği, Esenyurt  badana boya sonrası ev temizliği, Esenyurt boş ev temizliği, Esenyurt eşyalı ev temizliği, Esenyurt evde temizlik, Esenyurt apartman dairesi temizliği, ev genel temizliği, Esenyurt ev periyodik temizliği, Esenyurt  inaaşt sonrası temizlik, Esenyurt tadilat sonrası temizlikEsenyurt Ev Temizligi Şirketi,

etiketler: Esenyurt ev temizliğiEsenyurt ev temizliği şirketiEsenyurt ev temizliği şirketleriEsenyurt ev temizliği firmasıEsenyurt ev temizliği firmalarıEsenyurt’da ev temizliği