Bahçeşehir Ev Temizlik Şirketi İstanbul

Ev Temizlik Şirketleri Bahçeşehir 

Bahçeşehir Ev Temizligi Şirketi; Karbeyaz temizlik, ev temizliğin’de amacımız temiz ve hijyenik bir Ortam sağlamaktır. Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleşmektedir. Örneğin haftada 1 kere temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az oluşmakta, periyodik temizlendiği için ev daha hijyenik kalmaktadır. Bahçeşehir’da Ev temizliği şirketi, Karbeyaz Ev Temizligi Firması Bahçeşehir genelinde tüm mahallelerde Ev Temizligi Hizmeti vermektedir.

 

 

 

 

 

 

Bahçeşehir Ev Temizligi Şirketleri
Bahçeşehir Ev Temizligi Şirketi

Bahçeşehir Ev Temizligi Şirketi

 

Bahçeşehir Ev Temizligi Şirketi olarak

 Camların içli dışlı silinmesi, pencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması.

Tüm mobilya, dolap ve elektronik eşyaların temizliği. Balkon, teras, kiler ve ardiye alanlarının zeminlerinin yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilmesi. Parke, marley, mermer, fayans ve taş zeminlerin zemin türüne göre yıkanması veya silinmesi. Son olarak daire içerisine dezenfekte kimyasalı uygulanması. Ev temizliği firmaları arasında bizi farklı yapan özelliğimiz müşterilerimiz memnuniyetinde devamlılık sağlamamızdır.

Bahçeşehir ev temizliği şirketi
Bahçeşehir ev temizliği firması

Bahçeşehir Ev Temizligi Şirketi olarak mutfak temizliğine özel önem vermekteyiz. Evin en temiz olaması gerek alandır. Mutfak dolaplarının kapakları, üst kısmı ve ocaklar özenle silinir. Müşterinin talebine göre dolapların içindeki malzemeler boşaltılır, yıkanır ve tekrar yerine yerleştirilir. Mutfak tezgahı son kez temizlenerek evin zemin temizliği için ekipmanlar hazırlanır. Fayanslı zeminler için çamaşır sulu ekipmanla parke yüzeyler için ahşap temizleyici maddelerin olduğu ekipmanlar kullanılarak evin tamamının zemini temizlenir. Balkonlar var ise son kontrolleri yapılır.

Bahçeşehir ev temizliği şirketi işleri; Bahçeşehir ev temizliği, Bahçeşehir ev temizlik şirketi, Bahçeşehir daire temizliği, Bahçeşehir konut temizliği, Bahçeşehir  inşaat sonrası ev temizliği, Bahçeşehir  tadilat sonrası ev temizliği, Bahçeşehir  badana boya sonrası ev temizliği, Bahçeşehir boş ev temizliği, Bahçeşehir eşyalı ev temizliği, Bahçeşehir evde temizlik, Bahçeşehir apartman dairesi temizliği, ev genel temizliği, Bahçeşehir ev periyodik temizliği, Bahçeşehir  inaaşt sonrası temizlik, Bahçeşehir tadilat sonrası temizlikBahçeşehir Ev Temizligi Şirketi,

etiketler: Bahçeşehir ev temizliğiBahçeşehir ev temizliği şirketiBahçeşehir ev temizliği şirketleriBahçeşehir ev temizliği firmasıBahçeşehir ev temizliği firmalarıBahçeşehir’da ev temizliği

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*